Розклад
Оберіть місто:
Блог
Про важливість точного розкладу для осіб з інвалідністю
Про важливість точного розкладу для осіб з інвалідністю

Про важливість точного розкладу для осіб з інвалідністю

лип 5 2019

Точний час прибуття громадського транспорту на тиждень, перелік зупинок на маршруті, відстань до потрібної Вам зупинки, інформація про час відправлення доступного транспорту …  і ще багато іншої корисної інформації – для Вінниці, Хмельницького, Івано-Франківська, Дніпра, Броварів… вже не є чимось надзвичайним. Поступово все більше українських міст використовують не складні в обслуговуванні, зручні та зрозумілі пасажирам  системи інформування про розклади руху. 

Але як щодо інформування про доступний для осіб з інвалідністю транспорт. Про те наскільки це важливо, а також як така «дрібничка» впливає на життя тисяч людей читайте від автора, який проводить тестування доступного транспорту у ВІнниці     


Далі пряма мова автора.

Сейчас с ухмылкою вспоминаю времена – когда: только появился, в Виннице, низко полый транспорт. Им были три троллейбуса – под номерами: 358,359,360. В то время, приходилось: звонить диспетчерам – чтоб узнать время прибытия на конкретную остановку, ведь расписания, на остановках, тогда ещё не было. А после ты «летел» на остановку с мольбою чтоб водитель был в хорошем настроении и вышел – организовать твою посадку… Это бывало далеко не всегда. Часто они «бросали» вопросительный взгляд – мол: «чего тебе не сидится дома?». Порой, даже: озвучивали – данный вопрос… Порой – просто игнорили: подачу сигналов о необходимости подъехать, человеку на коляске, на троллейбусе. После мы, с Раей Панасюк – шли в депо и информировали сотрудников о: необходимости помощи ими, людям на колясках, при посадке и высадке.

Прошли годы, за которые проводились информационные встречи. И хоть меня не было, на последующих, о них – знаю. Как и знаю о их следствии. Сейчас игнорирование человека на инвалидной коляске водителем низкополого транспорта – скорее нелепая случайность, нежели правило. Более того: когда водитель видит человека на коляске стоящего на остановке, то он часто сам: не дожидаясь характерного жеста призывающего помочь – выходит и спрашивает: «ВЫ ко мне? Помощь нужна?».

Но это – уже входит в норму и не удивляет – каждый раз. Хотя я каждый раз, про себя, говорю: «Украина – не безнадёжна!!!».

И это всё кру-то… Водители – выполняют свои обязанности (жаль, что пока, только в Виннице), это – входит в привычку и воспринимается, с благодарностью, как обыденность. Но есть ситуации – которые, вызывают: приятный, культурный шок. Так, на днях, я еду в троллейбусе, подъезжаю к остановке, водитель выходит – меня высадить и… Один из пассажиров другому говорит: «отойдите, дайте инвалид – выедет». Это реплика – озвучивается при водителе, на что последний, пассажиру отвечает: «а он не инвалид, а человек с инвалидностью, не нужно – человека обижать…».

За годы, эксплуатации общественного транспорта, я уже привык к нормальному восприятию нас (людей на колясках) водителями, но вот, чтоб они заботились о культуре, в отношении нас, в транспорте и делали замечания пассажирам при её нарушении… ЭТО МЕГО КРУТО!!!

Про что же этот пост? Про: людей с инвалидностью, общественный транспорт нашего города,…? Нет господа, этот пост про: взросление общества, про надежду на будущее, про то, что человеком – быть не сложно, если захотеть!!!


Взято https://www.facebook.com/GoshaMlodzyanovskyi/posts/1650862318350604 


Команда rozklad.in.ua працює щоб громадський транспорт українських міст змінювався, та ставав більш дружнім до пасажирів, допомагав краще розуміти міста та ефективно планувати свій час.
Розроблені нашою компанією макети розкладів руху громадського транспорту увібрали в себе найкращі традиції європейських транспортних компаній щодо інформування пасажирів про роботу громадського транспорту міста та створюються відповідно до принципів «універсального дизайну», а отже є інтуїтивно зрозумілими. Саме тому, користуватись розкладами для громадського транспорту rozklad.in.ua можуть пасажири будь-якого віку, подорожуючі з інших міст та іноземні туристи.
Рішення, які ми пропонуємо для пасажирів мають комплексний характер і надають інформацію про потрібний маршрут громадського транспорту там де Ви цього потребуєте:
- на вашому ПК (коли ви ще тільки плануєте поїздку);
- на смартфоні (по дорозі до зупинки) ;
- безпосередньо на зупинці.
Ось лише кілька принципів, які були закладені в розклади руху руху міського транспорту, що роблять їх такими важливими для пасажирів:
1. Точний графік відправлення на тиждень. Розміщені на зупинках, персональних комп’ютерах та Ваших смартфонах, розклади руху громадського транспорту, допоможуть не лише дізнатись коли буде найближчий потрібний Вам маршрут, але й другий, третій, які йтимуть за ним. Маючи перед собою графік руху на цілий день Ви без проблем зорієнтуєтесь коли потрібно виходити з офісу чи дому щоб прийти на зупинку вчасно…а не скажімо прийти і чекати на зупинці ще 10, 20 чи 30 хвилин.
2. Навігація по місту. Подорожуючи по Україні, мабуть всім з нас доводилось бувати в ситуації повного нерозуміння нового міста. Який громадський транспорт їздить з найближчих зупинок? Куди я можу ним доїхати? Через скільки зупинок буде та, яка потрібна мені? На всі ці питання дають відповіді розклади руху rozklad.in.ua. Наші розклади містять не лише точний час відправлення, але й перелік зупинок на маршруті, що стане Вам у нагоді щоб краще зорієнтуватись в незнайомому місті. Але навіть в рідному місті цей перелік зупинок підкаже Вам, який маршрут краще вибрати щоб швидше приїхати до потрібного місця.
3. Планування часу. Ви можете планувати свій час на дорогу ще будучи вдома – просто відкрийте на своєму ПК чи смартфоні web сторінку rozklad.in.ua і визначіть коли вам потрібно виїхати щоб опинитись у потрібному місці у потрібний час. А щоб краще орієнтуватись по місту та знати скільки часу в хвилинах потрібно для проїзду до потрібної Вам зупинки – використовуйте інформацію розміщену зліва від назви зупинки та позначену символом хвилини «'».
4. Універсальний дизайн та зручне розташування. Розміщуючи розклади руху громадського транспорту на зупинці ми дбаємо, щоб їх могли прочитати діти, дорослі, люди різного зросту та можливостей зору. Розклади на зупинках знаходяться у металевих, захищених від опадів, інформаційних панелях, які кріпляться до спеціально встановлених знаків, зупиночних комплексів, павільйонів, або інших місць які визначив перевізник. Всі вони знаходяться на рівні очей.
5. Пряма співпраця з перевізниками забезпечує необхідну точність та достовірність інформації. Розклад руху, маршрут, зміни та тимчасові маршрути…все це, а також інша інформація, яку ви бачите на сайті, зупинці чи своєму мобільному пристрої, це офіційна інформація перевізників. Маючи інформацію по конкретній зупинці, Ви також можете звертатись напряму до перевізника (інформація про контакти знаходиться на зупинках), або через посередництво rozklad.in.ua з пропозицію пересунути конкретний рейс, або ж додати рейс пізніше. Ми переконані, що таким чином, пасажири і перевізники можуть разом формувати графіки руху, які потрібні пасажирам та вигідні перевізникам.

З питань співпраці - [email protected]
Слідкуйте за нами на facebook
Щиро віримо, що продукти компанії rozklad.in.ua допоможуть Вам у поїздках містом, оптимізації часу на проїзд та принесуть задоволення від користування громадським транспортом. З найкращими побажаннями, команда rozklad.in.ua