Розклад
Оберіть місто:
Блог
default-img
сер 9 2020
Чи можуть розклади, що роздруковані на звичайному папері та вміщені в інформаційні стенди на зупинках враховувати затори та дорожню ситуацію?
Зупинка громадського транспорту. Що пасажир очікує побачити на зупинці, а що ні
лип 8 2019
Зупинка громадського транспорту. Що пасажир очікує побачити на зупинці, а що ні
Зі збільшенням бюджетів в українських міста все більше коштів витрачається на транспортну галузь. З’являються нові автобуси, тролейбуси і трамваї. Оновлюються старі і встановлюються нові зупинки громадського транспорту. Перебудовуються платформи посадки/висадки пасажирів, встановлюються нові дорожні знаки, тощо.
Про важливість точного розкладу для осіб з інвалідністю
лип 5 2019
Про важливість точного розкладу для осіб з інвалідністю
Точний час прибуття громадського транспорту на тиждень, перелік зупинок на маршруті, відстань до потрібної Вам зупинки, інформація про час відправлення доступного транспорту … і ще багато іншої корисної інформації – для Вінниці, Хмельницького, Івано-Франківська, Дніпра, Броварів… вже не є чимось надзвичайним. Поступово все більше українських міст використовують не складні в обслуговуванні, зручні та зрозумілі пасажирам системи інформування про розклади руху.
Зміни в системі оплати, які вже можна впроваджувати
лип 5 2019
Зміни в системі оплати, які вже можна впроваджувати
Все частіше в інформаційному просторі можна знайти новини, як українські міста впроваджують «електронний квиток», або подібні системи. Одна з головних причин, яку називають чиновники – це намагання вивести з тіні кошти, які сплачуються пасажирами, кращий облік коштів, переведення коштів в безготівковий вигляд, зменшення операційних витрат за збір коштів, тощо.
(Не) здоланні перешкоди: громадський транспорт. (частина 2).
тра 22 2019
(Не) здоланні перешкоди: громадський транспорт. (частина 2).
Подорожуючи Україною, часто доводиться користуватись громадським транспортом в містах. Знову ж таки, дуже добре, що я не іноземець і володію українською мовою, аби запитати де можна купити квиток, яка його вартість, оплачувати слід при вході чи при виході з транспорту, квиток слід прокомпостувати чи достатньо лише купити… можливо всі ці різності в підходах до оплати поїздки придумані спеціально, щоб люди розмовляли, мали приводи щось запитати один в одного, можливо це така глибока задумка муніципалітетів, для активізації громадянського суспільства….можливо. Але я все ж думаю, що це лише наслідок невизначеності і неготовність впроваджувати реформи в транспорті.
(Не) здоланні перешкоди: громадський транспорт.
тра 22 2019
(Не) здоланні перешкоди: громадський транспорт.
На згадку про радянське минуле ми отримали чимало... Наприклад промисловість, якою так пишаються наші батьки та діди, і яка лежить тепер в руїнах, бо не зуміла перевлаштуватись бодай на виробництво відер, побутової хімії чи чогось іншого більш потрібного людям ніж танки чи авіаційні двигуни... або ж колишні керівники цієї ж таки промисловості порізали все вручене їм господарство на метал і перемістились до українського парламенту...
1
Команда rozklad.in.ua працює щоб громадський транспорт українських міст змінювався, та ставав більш дружнім до пасажирів, допомагав краще розуміти міста та ефективно планувати свій час.
Розроблені нашою компанією макети розкладів руху громадського транспорту увібрали в себе найкращі традиції європейських транспортних компаній щодо інформування пасажирів про роботу громадського транспорту міста та створюються відповідно до принципів «універсального дизайну», а отже є інтуїтивно зрозумілими. Саме тому, користуватись розкладами для громадського транспорту rozklad.in.ua можуть пасажири будь-якого віку, подорожуючі з інших міст та іноземні туристи.
Рішення, які ми пропонуємо для пасажирів мають комплексний характер і надають інформацію про потрібний маршрут громадського транспорту там де Ви цього потребуєте:
- на вашому ПК (коли ви ще тільки плануєте поїздку);
- на смартфоні (по дорозі до зупинки) ;
- безпосередньо на зупинці.
Ось лише кілька принципів, які були закладені в розклади руху руху міського транспорту, що роблять їх такими важливими для пасажирів:
1. Точний графік відправлення на тиждень. Розміщені на зупинках, персональних комп’ютерах та Ваших смартфонах, розклади руху громадського транспорту, допоможуть не лише дізнатись коли буде найближчий потрібний Вам маршрут, але й другий, третій, які йтимуть за ним. Маючи перед собою графік руху на цілий день Ви без проблем зорієнтуєтесь коли потрібно виходити з офісу чи дому щоб прийти на зупинку вчасно…а не скажімо прийти і чекати на зупинці ще 10, 20 чи 30 хвилин.
2. Навігація по місту. Подорожуючи по Україні, мабуть всім з нас доводилось бувати в ситуації повного нерозуміння нового міста. Який громадський транспорт їздить з найближчих зупинок? Куди я можу ним доїхати? Через скільки зупинок буде та, яка потрібна мені? На всі ці питання дають відповіді розклади руху rozklad.in.ua. Наші розклади містять не лише точний час відправлення, але й перелік зупинок на маршруті, що стане Вам у нагоді щоб краще зорієнтуватись в незнайомому місті. Але навіть в рідному місті цей перелік зупинок підкаже Вам, який маршрут краще вибрати щоб швидше приїхати до потрібного місця.
3. Планування часу. Ви можете планувати свій час на дорогу ще будучи вдома – просто відкрийте на своєму ПК чи смартфоні web сторінку rozklad.in.ua і визначіть коли вам потрібно виїхати щоб опинитись у потрібному місці у потрібний час. А щоб краще орієнтуватись по місту та знати скільки часу в хвилинах потрібно для проїзду до потрібної Вам зупинки – використовуйте інформацію розміщену зліва від назви зупинки та позначену символом хвилини «'».
4. Універсальний дизайн та зручне розташування. Розміщуючи розклади руху громадського транспорту на зупинці ми дбаємо, щоб їх могли прочитати діти, дорослі, люди різного зросту та можливостей зору. Розклади на зупинках знаходяться у металевих, захищених від опадів, інформаційних панелях, які кріпляться до спеціально встановлених знаків, зупиночних комплексів, павільйонів, або інших місць які визначив перевізник. Всі вони знаходяться на рівні очей.
5. Пряма співпраця з перевізниками забезпечує необхідну точність та достовірність інформації. Розклад руху, маршрут, зміни та тимчасові маршрути…все це, а також інша інформація, яку ви бачите на сайті, зупинці чи своєму мобільному пристрої, це офіційна інформація перевізників. Маючи інформацію по конкретній зупинці, Ви також можете звертатись напряму до перевізника (інформація про контакти знаходиться на зупинках), або через посередництво rozklad.in.ua з пропозицію пересунути конкретний рейс, або ж додати рейс пізніше. Ми переконані, що таким чином, пасажири і перевізники можуть разом формувати графіки руху, які потрібні пасажирам та вигідні перевізникам.

З питань співпраці - [email protected]
Слідкуйте за нами на facebook
Щиро віримо, що продукти компанії rozklad.in.ua допоможуть Вам у поїздках містом, оптимізації часу на проїзд та принесуть задоволення від користування громадським транспортом. З найкращими побажаннями, команда rozklad.in.ua
Блог rozklad.in.ua - все що ви хотіли знати про громадський транспорт.

Команда rozklad.in.ua працює щоб громадський транспорт українських міст змінювався, та ставав більш дружнім до пасажирів, допомагав краще розуміти міста та ефективно планувати свій час.